Czwartek, 28 Maj 2020

Ostatnie dni konkursu "All you need is vote!”

14.05.2019, 10:55 Aktualizuj: 15.05.2019, 14:00
Fot. PAP
Fot. PAP

Już tylko niespełna tydzień został na zgłoszenie do konkursu „All you need is vote!”. Zostały ostatnie dni, by zawalczyć o nagrody pieniężne; w sumie do wzięcia jest 13 tys. zł.

Polska Agencja Prasowa czeka na prace zachęcające do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Termin nadsyłania prac mija 20 maja 2019 r. W piątek, 24 maja pięcioosobowe jury wyłoni spośród zgłoszonych trzy najlepsze prace. Zwycięzca otrzyma 7000 zł, laureat drugiego miejsca - 4000 zł, a trzeciego - 2000 zł.

Wypowiedź pisemna, prezentacja, fotoreportaż wraz z komentarzem lub film – taką formę mogą mieć prace konkursowe. W przypadku filmu dopuszczalna jest praca zespołowa – grupy znajomych, koła zainteresowań czy klasy.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.europarlament.pap.pl/konkurs. I pytania, i zgłoszenia można przesyłać na adres europarlament@pap.pl.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Parlament Europejski 2019” współfinansowanego z programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Minister Edukacji Narodowej objęła konkurs patronatem honorowym.

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.